Obec Lipovec

Obsah stránky

Vánoční výstava

 

Včera jsem dokončil zpravodaj (už jsem o tom psal). Ve zpravodaji je článek od Vápeníčku ( od Mgr.Školařové) - o letošní vánoční výstavě u nás v sokolovně. Ve zpravodaji jsou pouze 2 fotografie. Tady pod článkem je jich více....

 

Vánoční výstava

V Lipovci, ale i v širokém okolí, si lidé zvykli na pravidelně pořádané vánoční prodejní výstavy v místní sokolovně, které pořádá Spolek Vápeníček.

Letos se tato tradiční akce uskutečnila 1. a 2. prosince 2018. Předvánočně vyzdobená sokolovna, vůně svíček, perníčků, koledy i nazdobené stromečky, to všechno čekalo na návštěvníky, kteří se do Lipovce vypravili.

A nebylo jich málo- po oba dny navštívilo výstavu víc jak 700 návštěvníků nejen z Lipovce a okolních obcí, ale přijížděli sem i lidé ze vzdálených míst, kteří jsou buď pravidelnými návštěvníky nebo  přijeli do lipovecké sokolovny poprvé.

Víc jak 40 vystavovatelů nabízelo vánoční ozdoby  všeho druhu, keramiku, čaje, kávy,mýdla,svíčky, šperky, knihy, oblečení, módní doplňky, kosmetiku, ubrusy, adventní věnce a jiné dekorace, květiny, vánoční hvězdy, kaktusy, obrazy, dárkové předměty, magnetky, pletené věci, výrobky z pedigu, šité věci, ale také perníčky, vánoční cukroví, ovocné džusy, med, medovinu, pekařské dobroty, palačinky, vánočky…

U baru se kromě tradičního občerstvení nabízely výrobky místního podniku Betas Lipovec ( sekaná, tlačenka, debrecínky), kozí párky a klobásy ze Šošůvky, sýr Niva, chlebíčky z Vavřince a vynikající guláš členek Spolku Vápeníček.

Poděkování za vynikající organizaci, vytvoření skvělé atmosféry, čas věnovaný přípravě a realizaci celé akce patří nejen všem zapojeným členům Vápeníčku, ale také pomocníkům z místní organizace zdravotně postižených, kteří jako vždy pomáhali prodávat a sloužili v pokladně a také mužům z řady zahrádkářů, kteří pomohli při přípravě sálu a jeho úklidu.

 

Diskuse

Jméno
Kontrola
+ 6 = 10
Text komentáře (Není povoleno použití HTML tagů ani žádný druh reklamy)

Výpis komentářů

Datum a čas: 14.12.2018 10:47
Napsal: Obec Lipovec
Kategorie: Ostatní

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 05.01

1. Skauti sdělují, že Tříkrálová sbírka se bude v Lipovci konat v sobotu 8.1.2022. Tříkrálové sbírky se může zúčastnit kdokoliv, sraz je ve 14 hodin ve dvoře základní školy. Na sebe si vezměte tepl...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< leden 2022 >>
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Oddíl postranní lišty

Akce v Lipovci

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Pro slabozraké

Patička stránky