Obec Lipovec

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Anketa 1
Komu fandíte ?
Sobotkovi
32% (605 hlasů)
Babišovi
24% (449 hlasů)
Bělobrádkovi
14% (272 hlasů)
Fialovi
16% (297 hlasů)
Kalouskovi
14% (272 hlasů)

Oddíl postranní lišty

Náhodná fotka
Obec Lipovec a okolí

Obsah stránky

Slovo starosty - upravená část.

Nebuďme jen pořád nespokojeni.

Myslím si, že naše vesnice se postupně vyvíjí, že máme poměrně pěkně upravenou obec, postupně stále něco vylepšujeme…..
i letos – provedli jsme místní komunikaci v bytovkách a řadovkách v Údolíčku, včetně odstavných parkovišť a terénních úprav v celkové hodnotě 3.216.130,- Kč – myslím si, že je to dobře, že je to poměrně hodně obydlená oblast, že i akce je solidně provedena. Určitě musím poděkovat Aleši Petrželovi.

Začátkem letošního října jsme se pustili do stavby nové hasičské zbrojnice. Nutno přiznat, že celá akce dotýkající se místních komunikací z předešlého odstavce,
se značně zpozdila a v září – po hodech- jsme se vrhli na rekonstrukci veřejného osvětlení. Proto říjen. Ale také nutno dodat, že zastupitelstvo obce až 28.8.2017 odsouhlasilo smluvní vztah STEMD s.r.o. x Obec Lipovec. Navíc projekt nebyl „šitý“ na míru současnému složení a vybavení STEMDu. A tak první objednávky materiálu nebyly vůbec jednoduché. Poměrně složité zakládání -  stavba je umístěna ve svažitém terénu, a tak v některých místech jsou základové pásy v konstrukční výšce 2,3m.A samozřejmě značné přesuny zeminy a její hutnění.

Přes všechny další problémy – chybějící projekty řemesel – především zdravotní techniky (odpadů), dispozičních změn apod. - jsme se postupně dostali ze země, provedli jsme podkladní betony a začali s cihelným zdivem. Dnes máme veškeré nosné zdivo téměř vyzděno, jsme před montáží překladů – na stavbě ( v rozporu s předcházejícími větami - na jednoduché stavbě) trávím spoustu času. Ono není vůbec jednoduché tvořit něco s lidmi, kde není nikdo schopen velet. Myslím si, že je v podstatě zázrak, že jsme se do tohoto stavu dopracovali. A ať si říká, kdo co chce, ať si každý zkusí pracovat za takových podmínek, ať máte „svůj hanlivý“ názor na kohokoliv z nás – myslím si , že chlapům musím poděkovat.  K dnešnímu dni je fakturace 1.765.220,- Kč.

 

 

Diskuse

Jméno
Kontrola
+ 4 = 10
Text komentáře (Není povoleno použití HTML tagů ani žádný druh reklamy)

Výpis komentářů

Datum a čas: 16.12.2017 12:04
Napsal: Obec Lipovec
Kategorie: Ostatní

Obsah postranní lišty

Důležité oznámení
Placení odvozu odpadu v roce 2018 - 620,- Kč/osoba nebo nemovitost/rok. Podrobně v Obecně závazné vyhlášce č. 3/2017 o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů. Vyhláška umístěna v sekci ÚŘEDNÍ DESKA.

Oddíl postranní lišty

Translate / přeložit

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Pro slabozraké

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 18.04

1. Sokol Lipovec zve všechny příznivce na další mistrovská utkání,která se uskuteční o nadcházejícím víkendu. Přípravka sehraje netradičně pouze jedno utkání a to v sobotu 21.dubna od 9.00 hod. na...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Odkazy

Patička stránky