Obec Lipovec

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Oddíl postranní lišty

Náhodná fotka
Obec Lipovec a okolí

Obsah stránky

Sliby

Další slib….

Snad 8 let jsem sliboval kanalizaci u nových domků RD 330, 339 a parcely č. 970/65 a 992/12. Jedinou variantou (podotýkám v té době) byla nová větev napojená na kanalizaci zajišťující odvodnění hřbitova, která je z betonových trub průměru 300mm. V podstatě nikdy nedošlo na projektovou dokumentaci a akce stála v pozadí mé pozornosti. V roce 2012 nás majitel RD 67 „pustil“ přes svoji zahradu  - do výkopu jsme položili PVC 300 a zaústili do kanalizace v chodníku, který vede kolem státní silnice II/378. V polní cestě „kostel – kříž“ se vybudovala další kanalizace z trub PVC 200mm a to až na rozhraní nedaleko lípy za RD 68 – na trase se umístila drenáž a provedly se dva rošty (ono to mělo pokračování – další větev kanalizace šla přes zahradu majitelů RD69, další rošt, uliční vpusť…). Určitě se v celé lokalitě změnily odtokové poměry a z cesty zmizely „laguny“. Přesto všechno se na kanalizaci od nových domků nemyslelo. Až teď, kdy člověk dělá pořádek ve svých slibech a navíc  byla zahájena nová stavba RD na pozemku parc.č.992/12, který je v této lokalitě (no, ale stejně se kanalizace neprovedla až k obecní cestě vedoucí do lesa – odkud při větších srážkách teče poměrně dost vody – ovšem všechno stáhnout k RD 67 je – dle mého názoru -  nesmysl…).

Já vím, trvalo to – nejen roky – ale i vlastní práce. To je tak -  na zahrnování potřebuji techniku – snažím se využívat vlastní – bez „honu“ nejde pokračovat ani na komunikaci „Pazderna“ a ani na zahrnování trasy veřejného osvětlení k sokolovně – a tak to někdy trvá než se najde „skulinka“. Snad trochu (tedy někdy moc) trpělivosti.
 

Diskuse

Jméno
Kontrola
+ 5 = 10
Text komentáře (Není povoleno použití HTML tagů ani žádný druh reklamy)

Výpis komentářů

Datum a čas: 20.06.2018 08:54
Napsal: Obec Lipovec
Kategorie: Ostatní

Obsah postranní lišty

Důležité oznámení
Placení odvozu odpadu v roce 2019 - 620,- Kč/osoba nebo nemovitost/rok. Podrobně v Obecně závazné vyhlášce č. 1/2018 o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů. Vyhláška umístěna v sekci ÚŘEDNÍ DESKA.

Oddíl postranní lišty

Translate / přeložit

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Pro slabozraké

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 25.03

1. Připomínáme občanům, že do konce března 2019 je splatný poplatek ze psů na rok 2019. 2. Upozorňujeme rodiče narozených dětí, že v dubnu 2019 proběhne vítání občánků. V případě zájmu se obraťte ...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Odkazy

Patička stránky