Obec Lipovec

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Oddíl postranní lišty

Náhodná fotka
Obec Lipovec a okolí

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Odkazy
Portál krizového řízení

Obsah stránky

Poslední zastupitelstvo v období 2015-2018.

 

Poslední zastupitelstvo obce ve volebním období 2014-2018.

Hodně dlouho jsem se rozhodoval, kde připravíme poslední jednání zastupitelstva obce v tomto volebním období. Po krachu kandidátek pro komunální volby 5. a 6. října 2018 jsme všechny přípravy (spojené i s představováním kandidátů) zrušili a poslední zastupitelstvo mělo být ve spolkové místnosti domu služeb.

Nad zastupitelstvem jsem pořád přemýšlel. No a postupně jsem začal měnit názor. Určitě si všichni zastupitelé, ale i členové výborů a komisí a další blízcí spolupracovníci radnice zaslouží poděkování. Myslím si, že je i nutné si připomenout to co se nám podařilo. Ale připomenout si i to co se nám nepodařilo a proč, popřípadě říci, kam by se měla obec dále směřovat.  A tak jsem vše „vsadil na jednu kartu“ – všechno jsme připravili v sokolovně – původně v přísálí, nakonec na sále - tři řady stolů ( a ve mně malá dušička, jestli sál nebude poloprázdný).

Sál prázdný ani poloprázdný nebyl, nakonec si přicházející brali i židle navíc. Měl jsem a mám radost. Mám radost i z průběhu jednání. Nakonec jsme využil tohoto posledního jednání zastupitelstva obce  a oficiálně poděkoval Mgr. Jaroslavě Školařové za dvacetjedna let ředitelování v naší škole a vůbec práci, kterou odvedla pro obec (což jsem neudělal při zahájení nového školního roku). Poděkoval jsem i všem zastupitelům….Mám radost z pochvalných slov prof. Mikuláška, pana Švédy, ing. Plcha. Mám radost za poděkování od zastupitelů, mám radost z „čestného občanství“.

Před zahájením jsem měl takovou malou dušičku, zda-li zvládnu  „své poslední zastupitelstvo“ (které povedu)  bez emocí – ono těch 37 let nelze jen tak hodit za hlavu. I toto jsem zvládl. No a odcházel jsem 28.9. v 1.30.

A tak děkuji všem, kteří si myslí, že je za mnou něco vidět….

 

Diskuse

Jméno
Kontrola
+ 2 = 10
Text komentáře (Není povoleno použití HTML tagů ani žádný druh reklamy)

Výpis komentářů

Datum a čas: 30.09.2018 10:47
Napsal: Obec Lipovec
Kategorie: Ostatní

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 15.08

1. Sdělujeme občanům, že se bude v úterý 16. 8. 2022 a ve středu 17. 8. 2022 v naší obcí provádět pravidelný roční odečet stavu plynoměrů. Odečet probíhá elektronicky, přímo u zařízení a týká se ...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< srpen 2022 >>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Akce v okolí

Oddíl postranní lišty

Pro slabozraké

Patička stránky