Obec Lipovec

Obsah stránky

Několik vět

Několik vět….

Poslední dobou se „peru sám se sebou“. Vím, že musím „ zapomenout na Lipovec“, na své další plány, úmysly a tak. To, co jsem provedl po  5. říjnu a vlastně chtěl pomoci  překonat „období bezvládí“  v naší obci, se pomalu, ale jistě obrací proti mně ( a já nejsem vůbec ve své kůží, když se nemohu  okamžitě rozhodnout, co a jak udělat a především, kde na to vzít).V domácím prostředí vždy v neděli hodnotíme uplynulý týden – dáváme dohromady hospodské řeči, zkušenosti z obchodů, z různých spolků či pracovišť – prostě jedna paní povídala.

Za ta léta jsem zvykl skoro na cokoliv. Najednou se mi zdá, že kolem mne jsou úplně jiní lidé a najednou skoro všechno je u nás v dědině špatné…A já si bláhově myslel, že jako zastupitelstvo (které mně prováděné akce odsouhlasovalo) se nemusíme vůbec za nic stydět. Vždyť jenom za letošních 9 měsíců (do 5.října), kdy  jsem se maximálně věnoval výstavbě obce ( a to i přes lednový infarkt ) jsme provedli velký kus práce (nebo ne?) a to komunikace, kanalizace, veřejné osvětlení v lokalitě  novostavby kříž-moštárna =  LED veřejné osvětlení v lokalitách – RD 135-90, Plaváček-topoly,pod farou, zastávka ČAD – sokolovna= zámková dlažba Pazderna= „balená“ skleníky dolní hospoda – RD32 – garáž profesora ….= balená kopec = balená parkoviště u kostela = plastová okna zdravotní středisko = oplocení školní zahrady = hasička věnce, vazníky, krytina, plastová okna, dveře, vrata….. A tak věta typu , že jsem vlastně nic neudělal, mně vadí (ještě horší na tom je, že to byl údajně bývalý zastupitel). Nechci být ani jedovatý, ani se „cachat“, ale jestli nový starosta (ať je to kdokoliv) potažmo  zastupitelstvo za dva roky „své vlády“ udělá to, co my za letošních  9 měsíců, tak jim koupím dobrou „flašku“.

Ale ono celé období – vždyť jak jsme změnili Marianín (kanalizace, veřejné osvětlení, komunikace, chodníky, parkoviště), LED veřejné osvětlení v lokalitách  Pazderna, kopec, kolem místních komunikací od  garáže v bytovkách až skoro k bývalé drůbežárně, dokončení chodníků kolem II/378 a III/3783, 8b.j. včetně oplocení, parkoviště u sokolovny, komunikace v lokalitě  garáže-bytovky-řadovky až k 12 b.j. včetně odstavných ploch a parkovišť..…že by to bylo nic, anebo spíše nechceme vidět (když to dělají pouze "pohůnci, poskoci a ožralové" a Kopřiva) ?? Koupili jsme za víc jak 4 miliony pozemky …. Rád se podívám na výčet akcí za období 2019-2022!

Takže tak.

Diskuse

Jméno
Kontrola
+ 5 = 10
Text komentáře (Není povoleno použití HTML tagů ani žádný druh reklamy)

Výpis komentářů

Datum a čas: 30.11.2018 14:34
Napsal: Obec Lipovec
Kategorie: Ostatní

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 15.04

1. Sokol Lipovec seznamuje své příznivce s programem svých družstev, který je tentokrát rozprostřen na celý týden. Ze začátku bude mít napilno sdružené družstvo mladších žáků Lipovec/Ostrov, jež ab...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< duben 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Patička stránky