Obec Lipovec

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Anketa 1

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Oddíl postranní lišty

Náhodná fotka
Obec Lipovec a okolí

Obsah stránky

Mezi 130 a 176

Začaly prázdniny - a dovolený…

Každodenní život není jednoduchý. Zaměstnanci si vybírají dovolenou a tak je složitější organizovat práci. Navíc část pracovníků mám jenom od dubna do listopadu ( a to mám takové zvláštní případy – třeba J.K. – ten po výplatě má pravidelně „šestidenní“ – tedy prý bolesti žaludku…..) a některé mám i z úřadu práce (no a ti mají buďto zlomená žebra či jiné důležitější – ale soukromé - úkoly….).

Tvoříme trasu veřejného osvětlení od zastávky k sokolovně – postavili jsme 13 nových sloupů. Dostali jsme se k roštu na křížení  místních komunikací (mezi čp.130 a 176). Původně jsem chtěl rošt opravit (je resp. byl v havarijním stavu) a při opravě tudy protáhnout zemnící pásku a kabely veřejného osvětlení a místního rozhlasu – chybí nám ještě minimálně čtyři sloupy. Nakonec to dopadlo úplně jinak – rošt jsme odstranili, vyčistili, položili kabely, pásku a kanalizační rouru s tím, že u palisády bude pouze druhá silniční mříž a kanalizační šachta.

No a rošt jsme přemístili mezi RD 243 a 244 – ale to znamená „kus“ kanalizace trasou, kde je telefonní kabel, svazek optických telefonních kabelů, plyn, voda no a „stará“ kanalizace v hloubce cca 2m ( já vím, že je to dobrý – dle místních obyvatel voda teče touto polní cestou  - cestou ke střelnici). Záchytný rošt ze ztraceného bednění, železný rám a výplň.  Ale to všechno se promítá do ceny akce. Ještě, že „ekonomika šlape“ a výše sdílených daní je v rozpočtu obce znát. A moji zastupitelé budou na konci „shovívaví“.

Tak snad.
 

Bývalý rošt
Hledáme napojení do kanalizace
kanalizační roura místo starého havarijního roštu.
Nová kanalizační přípojka
Nový výkop od nového roštu mezi čp.243 a 244
Původní silniční mříž nedaleko čp.130
To je hloubka

Diskuse

Jméno
Kontrola
+ 7 = 10
Text komentáře (Není povoleno použití HTML tagů ani žádný druh reklamy)

Výpis komentářů

Datum a čas: 12.07.2018 13:14
Napsal: Obec Lipovec
Kategorie: Ostatní

Obsah postranní lišty

Důležité oznámení
Placení odvozu odpadu v roce 2019 - 620,- Kč/osoba nebo nemovitost/rok. Podrobně v Obecně závazné vyhlášce č. 1/2018 o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů. Vyhláška umístěna v sekci ÚŘEDNÍ DESKA.

Oddíl postranní lišty

Translate / přeložit

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Pro slabozraké

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 14.01

1. Gynekologická ambulance Sloup oznamuje změnu ordinační doby. Ordinovat se bude každou středu 15-17hodin. Na vyšetření je vhodné se objednat na tel. čísle 732 330 325. 2. Drůbežárna Prace bude ...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Odkazy

Patička stránky