Obec Lipovec

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Oddíl postranní lišty

Náhodná fotka
Obec Lipovec a okolí

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Odkazy
Portál krizového řízení

Obsah stránky

Mažu....

Mažu…

Já vím, zdá se to jako neomalenost….ale já jsem několikrát napsal, že na anonymní příspěvky nebudu odpovídat. Nakonec jsem dospěl k tomu, že je budu mazat – když se dotyčný nedovede přihlásit ke svým větám, tak je to dle mě „chudák“. A tak jsem příspěvky z 3.12.2018 smazal (ale ubezpečuji všechny, že pokud se podepíšou, tak je určitě nesmažu…). Já mám před sebou „anonymní diskusi“ z  Týdne u nás  a to od 28.2.2012 až do 15.3.2012 – 210 příspěvků a já ji mám „staženou“ i doplněnou téměř  o všechny „internetové adresy“. Já jsem vlastně všem odpustil, zůstal jsem nad věcí. V této diskusi (na stránkách Týdne u nás)  byl používaný běžně výraz „Kopřiváci" - a ten včerejší příspěvek k článku "Několik vět" je hodně podobný, že jo paní..... Dokázal jsem se nad vše povznést, já jim odpustil (zůstal ve mně pouze smutek, co všechno o mně dokázali napsat). Je fakt, že jsem žasl , kdo všechno tam psal  ( i lidé do kterých bych to nikdy neřekl, lidé z nejbližšího okolí, lidé se kterými jsem byl v podstatě denně ve styku)  a co tam psali – včetně „peprných nadávek“. Uzavřel jsem to s tím, že i „to je život“ (dokonce jsem některé pisatele i „povýšil“ a s řadou – řekl bych se všemi - jsem dále spolupracoval, normálně se zdravil a bavil…..já jim odpustil).

Já bych nechtěl, aby se situace dále nějak vyhrocovala, abychom se zase uráželi. Proboha proč? Skutečně si myslím, že by nám všem mělo jít o „dědinu“. Dívejme se dopředu, co chceme vytvořit, čím můžeme obci přispět – jde přeci o to, abychom se nemuseli za „svoji dědinu“  stydět. Já si dokonce myslím, že mně těch 37 let šlo o dědinu. Vím, že  „vlastní chvála smrdí“ – ale myslím si, že se nemám za co stydět…A tak prosím, buďme normální.

Už vúbec nechápu proč se vyvolávají takové komentáře. Vždyť v řádném termínu komunálních voleb přeci kandidátku KDU-ČSL podala - a pak ji stáhla. Všechno mohlo být za námi, já nemusel vystupovat na pohřbu či u vánočního stromu, když mě tak většina nenávidí.. A už se mohlo budovat. Navíc celá řada tehdejších  kandidátů KDU-ČSL zase kandiduje - jak se v tom lze vyznat?

 

A ještě takový dodatek – myslíte, že ta „druhá strana“ (pisatelka či pisatel)  je spravedlivá, bez chyb  a čistá…..

František Kopřiva

Jo, a svému Františkovi věřím, jinak bych se do celé záležitosti nepletl (dokonce jsem opustil 15. místo na kandidátce – což jsem původně chtěl, že bych zasáhl, kdyby…..). Navíc věřím i těm dalším kandidátům, neboť jsem většinu přesvědčoval.

 

 

Diskuse

Jméno
Kontrola
+ 9 = 10
Text komentáře (Není povoleno použití HTML tagů ani žádný druh reklamy)

Výpis komentářů

Kopřiva
(IP: 188.75.190.91)
05.12.2018 | 09:11
Nemažu. Komentář beru.Jenom nevím, proč se probírá můj syn. Jsem logicky uvažující občan. Jsou tři kandidátky. Zastupiteltvo obce tedy bude pestrobarevné. můj syn má šanci jako každý z kandidátu 1:45. Jo, kdyby byla jenom jedna kandidátka, tak jsem se tak určitě necachal (2roky versus 9 měsíců) Tož tak. A ta jedna kandidátka vznikla, protože na radnici "nemůžete v současné době nic objednat".
Odkaz: http://
rychle smazat
(IP: 91.197.129.74)
04.12.2018 | 19:59
Exstarosta v článku Několik vět píše o tom, že je zvědavý, jestli nový starosta a nové zastupitelstvo (ať je to kdokoliv) udělá za dva roky tolik, co udělal ve funkci za devět měsíců. Kdokoliv je tedy kdokoliv, včetně jeho syna a jeho kandidátky a tak to chápou všichni logicky uvažující občané. Přesto se exstarosta rozčiluje a cenzuruje příspěvek, který mu říká, že podceňuje svého syna. V tomto článku naopak píše, že synovi a zastupitelstvu věří. Což vlastně nevylučuje ani to, že za dva roky udělají méně, než exstarosta za posledních devět měsíců.
Odkaz: http://
Datum a čas: 04.12.2018 10:25
Napsal: Obec Lipovec
Kategorie: Ostatní

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 28.11

1. Spolek Vápeníček pojede v sobotu 25. února 2023 na muzikál Devět křížů do Městského divadla Brno. Začátek v 19 hodin, doprava společným autobusem. Plné vstupné 580,-, senioři a studenti 389...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< listopad 2022 >>
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Patička stránky