Obec Lipovec

Obsah stránky

Mažu....

Mažu…

Já vím, zdá se to jako neomalenost….ale já jsem několikrát napsal, že na anonymní příspěvky nebudu odpovídat. Nakonec jsem dospěl k tomu, že je budu mazat – když se dotyčný nedovede přihlásit ke svým větám, tak je to dle mě „chudák“. A tak jsem příspěvky z 3.12.2018 smazal (ale ubezpečuji všechny, že pokud se podepíšou, tak je určitě nesmažu…). Já mám před sebou „anonymní diskusi“ z  Týdne u nás  a to od 28.2.2012 až do 15.3.2012 – 210 příspěvků a já ji mám „staženou“ i doplněnou téměř  o všechny „internetové adresy“. Já jsem vlastně všem odpustil, zůstal jsem nad věcí. V této diskusi (na stránkách Týdne u nás)  byl používaný běžně výraz „Kopřiváci" - a ten včerejší příspěvek k článku "Několik vět" je hodně podobný, že jo paní..... Dokázal jsem se nad vše povznést, já jim odpustil (zůstal ve mně pouze smutek, co všechno o mně dokázali napsat). Je fakt, že jsem žasl , kdo všechno tam psal  ( i lidé do kterých bych to nikdy neřekl, lidé z nejbližšího okolí, lidé se kterými jsem byl v podstatě denně ve styku)  a co tam psali – včetně „peprných nadávek“. Uzavřel jsem to s tím, že i „to je život“ (dokonce jsem některé pisatele i „povýšil“ a s řadou – řekl bych se všemi - jsem dále spolupracoval, normálně se zdravil a bavil…..já jim odpustil).

Já bych nechtěl, aby se situace dále nějak vyhrocovala, abychom se zase uráželi. Proboha proč? Skutečně si myslím, že by nám všem mělo jít o „dědinu“. Dívejme se dopředu, co chceme vytvořit, čím můžeme obci přispět – jde přeci o to, abychom se nemuseli za „svoji dědinu“  stydět. Já si dokonce myslím, že mně těch 37 let šlo o dědinu. Vím, že  „vlastní chvála smrdí“ – ale myslím si, že se nemám za co stydět…A tak prosím, buďme normální.

Už vúbec nechápu proč se vyvolávají takové komentáře. Vždyť v řádném termínu komunálních voleb přeci kandidátku KDU-ČSL podala - a pak ji stáhla. Všechno mohlo být za námi, já nemusel vystupovat na pohřbu či u vánočního stromu, když mě tak většina nenávidí.. A už se mohlo budovat. Navíc celá řada tehdejších  kandidátů KDU-ČSL zase kandiduje - jak se v tom lze vyznat?

 

A ještě takový dodatek – myslíte, že ta „druhá strana“ (pisatelka či pisatel)  je spravedlivá, bez chyb  a čistá…..

František Kopřiva

Jo, a svému Františkovi věřím, jinak bych se do celé záležitosti nepletl (dokonce jsem opustil 15. místo na kandidátce – což jsem původně chtěl, že bych zasáhl, kdyby…..). Navíc věřím i těm dalším kandidátům, neboť jsem většinu přesvědčoval.

 

 

Diskuse

Jméno
Kontrola
+ 5 = 10
Text komentáře (Není povoleno použití HTML tagů ani žádný druh reklamy)

Výpis komentářů

Kopřiva
(IP: 188.75.190.91)
05.12.2018 | 09:11
Nemažu. Komentář beru.Jenom nevím, proč se probírá můj syn. Jsem logicky uvažující občan. Jsou tři kandidátky. Zastupiteltvo obce tedy bude pestrobarevné. můj syn má šanci jako každý z kandidátu 1:45. Jo, kdyby byla jenom jedna kandidátka, tak jsem se tak určitě necachal (2roky versus 9 měsíců) Tož tak. A ta jedna kandidátka vznikla, protože na radnici "nemůžete v současné době nic objednat".
Odkaz: http://
rychle smazat
(IP: 91.197.129.74)
04.12.2018 | 19:59
Exstarosta v článku Několik vět píše o tom, že je zvědavý, jestli nový starosta a nové zastupitelstvo (ať je to kdokoliv) udělá za dva roky tolik, co udělal ve funkci za devět měsíců. Kdokoliv je tedy kdokoliv, včetně jeho syna a jeho kandidátky a tak to chápou všichni logicky uvažující občané. Přesto se exstarosta rozčiluje a cenzuruje příspěvek, který mu říká, že podceňuje svého syna. V tomto článku naopak píše, že synovi a zastupitelstvu věří. Což vlastně nevylučuje ani to, že za dva roky udělají méně, než exstarosta za posledních devět měsíců.
Odkaz: http://
Datum a čas: 04.12.2018 10:25
Napsal: Obec Lipovec
Kategorie: Ostatní

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 22.04

1. V úterý 23.4.pořádá Organizace tělesně postižených v Lipovci další turistickou vycházku. Tentokrát se půjde z Jedovnic do Rudického propadání. Sraz zájemců je ve 12.30 na autobusové zastávce...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí
<< duben 2024 >>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Patička stránky