Obec Lipovec

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Anketa 1

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Oddíl postranní lišty

Náhodná fotka
Obec Lipovec a okolí

Obsah stránky

Co týden dal II

Co týden dal  II:

STEMD s.r.o.

Skutečností je, že se do posledních chvil snažím zachovat chod STEMDu s.r.o., která je v podstatě mým dítětem. Lze říci, že mezi zaměstnanci vládne nejistota - co dál. Já se jím snažím vysvětlovat, že by byl blázen ten, kdo by je propustil, ale…

Nejhorší je, že tato nejistota vládne i v obchodu s potravinami. Faktem je, že oba obchody jsou ztrátové a je jen otázkou, jak se k tomu nové vedení obce postaví. No a stavební skupinka – ta je předmětem dlouhodobé kritiky celé řady spoluobčanů. Možná je to i tím, že neví, či neznají ani minulost ani přítomnost…a o existenci s.r.o. mám velké pochybnosti.

Já vím, já to i mockrát psal – vezmu si období 2014 – 2018 -  já si dělal poptávky od firem na různé větší akce – jako rekonstrukce veřejného osvětlení, obrubníky, chodníky, komunikace  atd., atd. . Myslím si, že jenom v těchto letech obec ušetřila na stavebních pracech na těchto akcích cca 6 mil. Kč. Já vím, využíval jsem lidi z úřadu práce, využíval jsem „starou a odepsanou“ techniku, většinu projektů jsem měl v hlavě a dělal jsem, co jsem chtěl (samozřejmě se souhlasem zastupitelstva) – tím myslím různé vícepráce, které s akcemi souvisely a jejich nutnost vyšla  na povrch až při provádění akce – takže se dělali dodatky smluv, povyšovaly finance.

Takže – kluci se jednak věnovali sněhu, letos po delší době ho bylo více, ale myslím si, že jsme se zimní údržby chodníků a místních komunikací zhostili celkem dobře. Já vím, připomínky budou vždycky, kritika také. Dále po zateplení stropu hasičské zbrojnice,  pokračujeme ve zdění příček z ytongu  na hasičské zbrojnici – tento týden budou příčky určitě dokončeny.

Už 31.1.2019 jsem zde uváděl , že ustavujícím zasedáním se blíží i konec mého působení ve STEMDu s.r.o. Jako jednatele společnosti i jako osoby odpovědné  za živnost "Provádění staveb včetně jejich změn, udržovacích pracích na nich a jejich odstraňováním". A to z důvodu  ukončením "Smlouvy o výkonu funkce....", neboť přestávám mít možnost tyto práce ovlivňovat a  řídit. Obě tyto změny  - jednatel společnosti, osoba odpovědná za živnost "Provádění staveb...."  požaduji zapsat do obchodního rejstříku.

 

Tož tak.

 

 

 

Diskuse

Jméno
Kontrola
+ 3 = 10
Text komentáře (Není povoleno použití HTML tagů ani žádný druh reklamy)

Výpis komentářů

Datum a čas: 11.02.2019 11:58
Napsal: Obec Lipovec
Kategorie: Ostatní

Obsah postranní lišty

Důležité oznámení
Placení odvozu odpadu v roce 2019 - 620,- Kč/osoba nebo nemovitost/rok. Podrobně v Obecně závazné vyhlášce č. 1/2018 o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů. Vyhláška umístěna v sekci ÚŘEDNÍ DESKA.

Oddíl postranní lišty

Translate / přeložit

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Pro slabozraké

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 13.02

1. TJ a SK Sokol Lipovec Vás co nejsrdečněji zve na tradiční Ples Sportovců,který se uskuteční v sobotu 23.února 2019 v prostorách Lipovecké Sokolovny. Začátek je ve 20.00 hod. Z programu vybírám...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Odkazy

Patička stránky