Obec Lipovec

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Vyhledávání

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Anketa 1
Komu fandíte ?
33% (407 hlasů)
21% (259 hlasů)
15% (185 hlasů)
16% (197 hlasů)
14% (168 hlasů)

Oddíl postranní lišty

Náhodná fotka
Obec Lipovec a okolí

Obsah stránky

Pátek a zkoušky rozhlasu

Pátek a zkoušky rozhlasu.
V pátek 17.6. k nám přijela firma BÁRTEK ROZHALASY, s.r.o. a započala s montáží místního rozhlasu resp. úprav rozhlasové ústředny. Byla namontována vysílací anténa systému SARAH ( na stožár sirény na budově radnice), vlastní ovládací pult SARAH PULT  s propojením na počítač, toto zařízení bylo propojeno se stávajícím systémem tj. „starou“ rozhlasovou ústřednou. Během dne se několikrát v „amplionech“ ozývalo „zkouška rozhlasu“ – to byla kontrola propojení, ovládání z počítače, funkčnost mikrofonu, spuštění hlášení z počítače, kontrola propojení na Marianín apod. ( od pátku hlásíme od  „počítače“ v kanceláři hospodářskosprávní pracovnice). Dále byly namontovány čtyři reproduktory včetně akumulátorů a přijímacích antén a to v osadě Marianín. Po propojení signálu se zjistilo, že se musí na Marianín  dodat ještě dvě směrové antény ( po „proměření“ se zjistilo, že pokud nebude jasno – myslím tím počasí – tak by hlášení v osadě mohlo „škrčet“…). Já se těšil, že už v pátek (17.6.) bude v Marianíně funkční rozhlas – no bude, ale snad tento pátek (24.6).
Takže jenom připomenu, čeho jsme dosáhli:
- Hlášení místního rozhlasu bude i  v osadě Marianín
- Hlásí se přes počítač (dokonce jde hlásit v místním rozhlase i z mobilu), hlášení jde nahrát a „samo“ pravidelně spustit – to je to, co jsem několikrát zdůvodňoval ve vztahu třeba k seniorům – takže spějeme k tomu, že se bude pravidelně hlásit v pondělí, ve středu a v pátek vždy v 17.00 hodin (samozřejmě kromě „aktualit“ – prodejci apod….), no a pokud si na to - především starší- zvyknou, měli by být všichni „dobře informováni“…..
- Jenom pro některé spoluobčany – řada občanů si zvykla, že když uslyší hlášení, tak si jdou vyřizovat různé věci na radnici – prostě někdo na radnici je -  od pátku 24.6. tomu tak nebude, rozhlas se může „spustí“ i sám…..
- A ještě pro některé – při znělce se ozve telefon, že ten a ten chce ještě vyhlásit něco…takže „uzávěrka“ pro zprávy do hlášení je každé pondělí,  středa a  pátek vždy do 12.00 hod.
- Teď se ještě těším na propojení „nového“ kabelového vedení a  „nových“ reproduktorů….


Drát je drát…..
 

Diskuse

Jméno
Kontrola
+ 5 = 10
Text komentáře (Není povoleno použití HTML tagů ani žádný druh reklamy)

Výpis komentářů

Datum a čas: 21.06.2016 06:48
Napsal: Obec Lipovec
Kategorie: Ostatní

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Translate / přeložit

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Pro slabozraké

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Hlášení rozhlasu
Hlášení ze dne 18.10

1. Připomínáme občanům,že volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR se konají v pátek 20.10.2017 od 14.00 do 22.00 hodin a v sobotu 21.10.2017 od 8.00 do 14.00 hodin. Volební místnost pro Lipovec ...

Přečíst celé hlášení >

Patička stránky